ניצן פארן

ניצן פארן

ירון פשר

יוסי פשר

יוסי פשר

יוסי פשר ידוע בארץ ובחו"ל כמומחה ומוביל בתחום של פיתוח ארגוני והדרכה. מזה ארבעים שנה עוסק בתכנון ויישום של פרוייקטים שונים בתחום משאבי אנוש, פיתוח צוותים, הקמת מערכי מכירות ושירות וניהול ידע בהיקף רחב כמו גם פיתוח מנהיגות בארגונים שונים בסקטור הפרטי, התעשייתי, העסקי והציבורי. מומחה בין היתר באימון ויעוץ אישי למנהלים וכן בסדנאות בכל תחומי הניהול.

בועז נחמד

בועז נחמד

בועז נחמד, יועץ ארגוני, מחבר הספר "מומחה משא ומתן"

ד"ר עדנה פשר

ד"ר עדנה פשר

יועצת לניהול ומייסדת הקבוצה ב-1978, מומחית בהתחדשות אסטרטגית של ארגונים. בעלת תואר דוקטור לקומוניקציה PhD מאוניברסיטת ניו יורק ((NYU בתוכנית של ה“Media Ecology”. כיהנה כמרצה עמית באוניברסיטאות- "Adelphi" ,“The City” University of New York ,האוניברסיטה העברית- הר הצופים בירושלים וכן באוניברסיטת תל אביב שם היא מרצה פעילה גם כיום. עדנה פשר מרצה לעיתים קרובות בכנסים בינלאומיים וגם בארץ ומפרסמת קבוע מאמרים בכתבי עת וספרות מקצועיים. עדנה היא השותפה המייסדת מאז 1991 של העיתון "סטטוס"- הירחון לחשיבה ניהולית ושימשה עורכת של המגזין מספר שנים. ב- 1994 זיהתה את ניהול הידע וניהול החדשנות כשני פרמטרים עיקריים להצלחה בהתחדשות ארגונית והצטרפה כשותפה פעילה לחלוצי ההון האינטלקטואלי בקהילה הגלובלית אשר יצרו את רשת ה - World Café network העולמית - רשת בינ"ל של יועצים האחראית לפיתוח ויישום של "קפה ידע", טכניקה לשיחות בארגונים ככלי לדיון בסוגיות ניהוליות ואסטרטגיות וכצומת שיתוף בידע (Knowledge Sharing) של אנשים בתפקידים שונים בארגון. קבוצת ד"ר עדנה פשר מיישמת בלעדית של "קפה ידע" בישראל. עדנה היא שותפה מייסדת של הפורום האירופאי לפיתוח בר-קיימא ומובילה את הפורום הישראלי לפיתוח תוכניות בר קיימא לארגונים בארץ.

אורנה קמין

אורנה קמין

אורנה קמין, היא מומחית בהטמעת תהליכים יעילים וזריזים בארגונים ומנכ"לית OK יועצים לניהול http://ok-consulting.co.il

הילה כרמל

הילה כרמל

הילה כרמל היא מנכ"ל ובעלים של ROI CUSTOMERS ROI CUSTOMERS היא החברה היחידה בישראל שמעניקה את כל קשת הפתרונות לניהול לקוחות תחת קורת גג אחת, ב- 4 דיסציפלינות משתלבות: מחקר, אסטרטגיה, IT ותפעול. ניהול לקוחות מתקדם דורש התמחות מורכבת שחוצה גבולות מסורתיים של חטיבות שונות בארגון ומשלבת בעלי תפקידים שונים. ROI משלבת ניסיון יוצא דופן של פעילות, הישגים מוכחים בחברות ובארגונים שונים, ובסיס ידע מקצועי ייחודי, המשתכלל ומעמיק מיום ליום.

ד"ר שלומית קמינקא

ד"ר שלומית קמינקא

ד"ר שלומית קמינקא היא מנכ"ל העמותה הישראלית לניהול, פיתוח וחקר משאבי אנוש. מרצה בכירה מן החוץ במסלול אקדמי המכללה למנהל - ייעוץ ופיתוח ארגוני; אוניברסיטת חיפה – ייעוץ אסטרטגי בניהול משאבי אנוש

עודד פלדמן

עודד פלדמן

עידן גרינבאום

עידן גרינבאום

מומחה בפיתוח ויישום אסטרטגיה תקשורתית, שימש במשך שנים ארוכות בשורת תפקידים בכירים בעיתונות הכלכלית והיה שותף להקמתם של כמה ממיזמי התקשורת הבולטים בשנים האחרונות. בעל ניסיון רב והכרות מעמיקה עם המדיה על מגוון ערוציה, הבנה לצרכיה ולדרך בה יש לפעול על מנת למקסם את התוצאות. עידן נמנה על מייסדי אתר ynet, ערך את ערוצי הכלכלה והצרכנות באתר; היה שותף להקמת העיתון "כלכליסט" מבית "ידיעות אחרונות" ושימש סגן העורך וראש מערכת החדשות בעיתון. בנוסף שימש כעורך והפרשן הכלכלי של חדשות ערוץ 10, מנחה ועורך בשורה של תוכניות כלכליות בטלוויזיה ובהן "הזירה הכלכלית" בערוץ 2 ו"סוגרים חשבון" בערוץ 23. בעל תואר ראשון במינהל עסקים עם התמחות במימון ותואר שני בתקשורת פוליטית בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב.

ד"ר אייל קמינקא

ד"ר אייל קמינקא

יועץ, חוקר ומרצה בתחום ניהול אפקטיבי, חשיבה וחינוך, ומנכ"ל משותף של המרכז לחשיבה פורצת דרך (ישראל). בין ספריו: "מה המטרה שלך? חשיבה פורצת דרך בחיי היומיום" (מחבר שותף, ידיעות אחרונות); "(לא) הכל אישי!" ו"חינוך תוצאתי מיטבי: הטמעת חשיבה תוצאתית בכיתות" (הוצאת מק ספרי איכות).

חנן לב

חנן לב

מייסד "חנן לב יעוץ מיחשוב ארגוני", איש המחבר בין אנשים חלומות וטכנולוגיה. חנן הוא בעל תואר MBA, מייעץ ומטמיע לארגונים פתרונות חדשניים ליעול תהליכים, שיפור הרווחיות והגברת השליטה. מרצה בוועידות, וכנסים, חברות וארגונים.